Stavebnice
V dnešní době zaujímají plastové stavebnice přední místo v popularitě mezi dětmi i dospělými. Ze široké škály našich stavebnic si každý může vybrat podle věku či vkusu, od jednoduchých kostek až po komplexní celky tvořené velkým množstvím dílů. Malí stavitelé a stavitelky díky hře se stavebnicí KUBiQ rozvíjí: • pozornost a zrakovou paměť - díky ...
V dnešní době zaujímají plastové stavebnice přední místo v popularitě mezi dětmi i dospělými. Ze široké škály našich stavebnic si každý může vybrat podle věku či vkusu, od jednoduchých kostek až po komplexní celky tvořené velkým množstvím dílů. Malí stavitelé a stavitelky díky hře se stavebnicí KUBiQ rozvíjí: • pozornost a zrakovou paměť - díky mechanickému spojování různých součástí do větších celků • prostorovou představivost a logické myšlení - díky touze vylepšovat a tvořit prostorové konstrukce • kreativitu, fantazii a jemnou motoriku - díky nezměrnému množství kombinací a variant. Stavebnice KUBiQ splňují veškerá kritéria certifikace CE.
Zobrazit

Stavebnice Počet produktů: 6

Podkategorie

  • Mechanické stavebnice
    Princip spojování dílů je ale velmi jednoduchý, jednotlivé díly se spojují díky výstupkům a otvorům. Dítě tedy může dát plný průchod své představivosti. Díky speciálnímu tvarování některých našich stavebnic mohou stavebnice KUBiQ sloužit i jako kreativní a zajímavé pomůcky při výuce geometrie, chemie a matematiky. Naše stavebnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje absolutní bezpečnost dítěte. Jsou lehké, mají jasné syté barvy a jsou snadno omyvatelné. Navíc je dodáváme v plastových stohovatelných boxech, které umožňují jejich pohodlné a přehledné skladování.
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek